پرس و جو
مخاطب
  Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

  خط تولید

  شرکت مبلمان هتل Shangdian ، با مسئولیت محدود در شهر زیبایی از صنعت مبلمان "Lecong" در ژوئن سال 2000 تاسیس شد. این یک تولید ، فروش و خدمات در یکی از مشاغل حرفه ای فروش مبلمان است.

  ما تولید کننده مبلمان هتل مساحت بیش از 50،000 متر مربع را پوشش می دهیم ، 350 کارگر حرفه ای ، بیش از 200 نفر حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه مبلمان دارند.

  این شرکت بیش از 16 سال مبلمان هتل ، مبلمان رستوران ، مبلمان آپارتمان ، مبلمان باشگاه و تعمیر سرویس مبلمان را دارد. با گذشت سالها ، این شرکت از شرکت های "کیفیت اول ، مشتری اول" پیروی کرد و به دنبال سیستم بین المللی مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001: 2000 و ISO14001: 1996 استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت محیط زیست را در تلاش برای ایجاد مدل مدیریت مبلمان هتل shangdian و صنعت تبدیل کرد. پیشگام در صنعت مبلمان.

  کارگاه تولید

  مبلمان هتل Shangidna ترکیبی از فرهنگ سنتی سنتی با فناوری و دانش مدرن است. در سالهای گذشته طیف کاملی از تجهیزات تولیدی با راندمان بالا و دقیق را از ایتالیا و آلمان معرفی کرده ایم و تیم بزرگی از متخصصان مبلمان از جمله متخصصان مدیریت ، طراحان مبلمان و متخصصان تولید را جذب کرده ایم. در همین حال ، ما حالت مدیریت پیشرفته تولید و سیستم کنترل کیفیت دقیق را در ترکیب با مدیریت فرایند رایانه ای اجرا می کنیم تا تولید یکپارچه محصولات مبلمان فلزی ، هنری و چوبی را امکان پذیر کنیم. علاوه بر ظرفیت تولید قوی ، تضمین قابل توجهی برای کیفیت تولید و کیفیت مبلمان ارائه می دهیم.

  دستگاههای ما مانند کلکترون ، دستگاه برش CNC و غیره ، از تهیه چوب --- برش تابلو --- برش چوب --- ساخت تونون --- باندینگ --- چسباندن روکش --- مونتاژ --- نقاشی - - اثاثه یا لوازم داخلی --- محصول نهایی --- محافظت --- بسته بندی. همه در یک خط تولید کل هستند که توسط شرکت ما انجام می شود.

  جریان تجهیزات تجهیزات

  مواد را انتخاب کنید

  جنگل ها 100 تا 300 سال با استفاده از سیاهههای مربوط ، از سپتامبر تا دسامبر هر سال (پاییز و زمستان) ورود به سیستم.

  چوب با کلیشه

  کلیشه های چوبی در تولید مبلمان چوبی جامد بسیار مهم برای پخت و پز نامناسب و پلاستیک های بد ، بسیار آسان برای تولید صدمات شدید در حد خمیده است ؛ جوشاندن بیش از تنش به موازات دانه ، مقاومت فشاری کاهش یافته است.

  خشک شده

  1. خشک کردن مصنوعی: مهر و موم موجود در محفظه خشک کردن چوب بخار ، از طریق ترویج تبخیر بخار آب ، خشک کردن چوب.

  2. خشک کردن طبیعی: طبقه بندی تهویه چوب قرار داده شده (صفحات ، درست یا log) ، کنار گذاشته شده در یک شمع ، شمع در حدود 60cm پایین زمین را کنار بگذارید ، و از شکاف میانی ، جریان هوا ، گرفتن آب ، چوب به تدریج خشک می شود . خشک شدن طبیعی به طور کلی سالها یا ماهها طول می کشد تا به یک مورد نیاز خشک کن برسیم.

  لهستانی

  پولیش سرگرمی ساخت مبلمان ، سطح صاف ، از کاغذ ماسه ای درشت تا ریز برای عبور از چرخ 12 است ، هر کدام باید در علائم چرخ چرخ باقی مانده با سنگ زنی کاملاً تمیز باشند و در آخر بهترین ظروف ماسه ای برای صیقل دادن سطح مبلمان بسیار صاف ، که فرایند دستی یک جنبه مهم فرایند مبلمان با دستی است.

  رنگ اسپری

  محصولاتی که از لاک طبیعی یا لاک "dabao" استفاده می کنند. آنها دارای ضد خوردگی ، مقاوم در برابر اسید ، مقاومت در برابر قلیایی ، عایق رطوبت ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر خاک و سایر کارکردها هستند ، از نظر پوشش سختی ، دوام و سایر عملکردهای مهم نسبت به آن ، دارای پوشش مصنوعی نیستند. لاک طبیعی نیز در سراسر جهان شناخته شده است شهرت "شاه رنگ"

  آدرس ما به شرح زیر است:

  آدرس نمایشگاه: No.5-8 ژائو یک مرکز مبلمان ، شهرک Lecong ، منطقه Shunde ، شهر Foshan

  (روبروی مرکز نمایشگاه لوور)؛

  آدرس کارخانه: شماره 2 ، خیابان ژائومین ، شهر فووان ، منطقه گائومینگ ، شهر فوشان ، (در نزدیکی گوانگژو)؛

  بیشتر بدانید
  دسته بندی های محبوب همه